Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 02.04.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Tehnolog/tehnologinja u proizvodnji trajnog programa  HZZ OGLAS

- dana do isteka
Poslodavac:
Mesna industrija RAVLIĆ društvo s ograničenom odgovornošću
Mjesto rada:
Petrijevci
Rok prijave:
02.04.2020.

Mjesto rada:
PETRIJEVCI, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel osnove korištenja računala u Windows okruženju word
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@ravlic.com
Ostale informacije:

Opis poslova: - sudjelovanje u planiranju i optimiziranju procesa proizvodnje - sudjelovanje u pripremi i planiranju proizvodnih količina i rokova - vaganje i izdavanje robe te kontrola deklaracija - planiranje procesa zaštite na radu - kreiranje recepata i nadzor apliciranja istih za ukupni asortiman roba prerade mesa - kontinuirani izračun i praćenje proizvođačkih cijena u cilju održanja profitabilnosti proizvodnje - nadzor rada komore za duboko smrzavanje, kontrola manipulacije i dinamike utroška smrznute robe - upravljanje procesom zaštite na radu i unapređenje uvjeta rada - uspostava i održavanje proizvodnih standarda - upravljanje kvalitetom proizvodnje u skladu s najboljom praksom - međufazna i konačna kontrola kvalitete - adekvatno postupanje u vezi laboratorijskih kontrola ulazne sirovine, međuproizvoda i gotovih proizvoda - implementacija i nadzor provedbe HACCP sustava - suradnja s veterinarskim, zdravstvenim i znanstvenim institucijama - kontrola higijene u svakoj fazi procesa - razvoj proizvoda u koordinaciji s pod-procesom strateškog i operativnog marketinga - razvoj prototipa novih proizvoda - unapređenje postojećih proizvoda - razvoj i unapređenje proizvodnih procesa, proizvodnih tehnologija - kontrola temperature mesa i ČMT-a prilikom prijema - kontrola vremena skladištenja mesa i ČMT-a - kontrola temperature komore tijekom skladištenja mesa i ČMT-a - kontrola temperature mesa prije rasijecanja i prije utovara - kontrola koncentracije kisika u MAP pakiranjima minimalno na početku, u sredini i na kraju rada i prilikom svake izmjene proizvoda i/ili pakiranja - kontrola ispravnosti rada metal detektora prije početka rada, prilikom svake promjene proizvoda i tijekom rada po planu kontrole - kontrola temperature i vlažnosti tijekom procesa zrenja - kontrola sljedivosti proizvoda - funkcionalno podešavanje i posluživanje strojeva za vaganje, pakiranje, označavanje i transport proizvoda radi osiguravanja kontinuiteta rada strojeva Poslodavac nudi: -Mogućnost rada u velikoj tvrtki s dugom tradicijom - Ugovor na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno - Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja - Rad na puno radno vrijeme - Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima - Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi - Plaćena naknada za prijevoz - Osiguran topli obrok. Poželjno radno iskustvo.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
106740491
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.