Sistem administrator za ICT rješenja (m/ž)

16 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
02.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, tvrtku s preko 30 godina iskustva u inovacijama te isporuci ICT rješenja, tražimo odgovorne i pouzdane osobe za rad na poziciji:

Odgovornosti
• održavanje i konfiguracija rada računalnih sustava kod poslovnih korisnika
• provođenje redovitih nadogradnji sustava
• otvaranje accounta te priprema računala za nove korisnike
• dokumentiranje konfiguracija i analiziranje system loga
• nadgledanje rada mrežne infrastrukture
• educiranje korisnika o korištenju sustava te rješavanje upita i problema u radu sustava
Posebne pogodnosti:
Radno mjesto nudi:
• dugoročan radni odnos
• osigurano minimalno 22 dana godišnjeg odmora
• božićnicu i regres
• dar za dijete, sufinanciranje vrtića, poklon bon za rođendan, Multisport program
• osigurane sistematske preglede
• radno vrijeme od 8:30h do 16:30h
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• relevantno iskustvo u pružanju podrške korisnicima Office 365 sustava, Microsoft alata te Azure-a
• minimalno 2 godine iskustva iz područja sistem administracije
• spremnost na povremeni rad nakon 17h za potrebe izmjena sustava kod poslovnih korisnika

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani. U slučaju poteškoća sa slanjem prijave, možete nam se obratiti na e-mail zivotopis@electus.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb