Stručni suradnik (m/ž)

Danas istječe
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.05.2024.
Plaća:
od 1 500 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
MANEO CONSULTING d.o.o. renomirana je tvrtka s 15-godišnm iskustvom u poslovnom consultingu. U naša 2 ureda imamo 10-ak zaposlenih, a svakodnevno surađujemo s brojnim revizorima, javnim bilježnicima, odvjetnicima, stečajnim upraviteljima, ali i bankama i državnim institucijama. Tvrtka ima klijente iz različitih gospodarskih djelatnosti.

U našem su timu mladi, dinamični i ambiciozni zaposlenici. Za potrebe našeg ureda u Zagrebu, tražimo stručnog suradnika (m/ž).

Poželjni kandidat je organizirana osoba, predana poslu, analitična, proaktivna, motivirana rezultatom….

Opis posla:
• Priprema i analiza financijskih podataka
• Izrada dokumentacije, implementacija i praćenje
• Komunikacija s klijentima i institucijama
• Koordinacija aktivnosti unutar pojedinog predmeta
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Rad na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
• Službeni laptop i mobitel
• Mogućnost dodatnih edukacija
• Slobodne vikende
• Mjesečni bonus na plaću za ostvareni rezultat
• Rad u poticajnom i ugodnom okruženju
• Ured u centru grada
• Plaća: +/- 1.500 eur
• Vrsta zaposlenja: na određeno, stalno, pripravništvo
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Poželjno VSS - ekonomskog usmjerenja
• Analitičnosti, sistematičnost i komunikativnost
• Pravovremenost i točnost u poštivanju rokova
• Poznavanje rada na računalu
• Usmjerenost na rezultate
• Sklonost timskom radu
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.