Održavatelj/ica elektro

Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
17.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radno mjesto
Broj traženih radnika: 2
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: 3i smjene
Smještaj: Nema smještaja
Naknada za prijevoz: Djelomično
Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

Opis poslova
• Održava red i čistoću radnog mjesta i pripadajuće radionice
• Nadzire ispravnost stroja iz djelokruga svoje stručne spreme
• Obrazuje se i osposobljava u skladu s priznatim planom i zahtjevima službe Održavanja
• Brine se o radnoj dokumentaciji (nacrti, upute i slično)
• Izvodi sve održavalačke poslove uzimajući u obzir održavalačka znanja i postupke, te izvodi druge naloge iz djelokruga održavanja dobivene od nadređenog voditelja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Posloprimac
Potrebna zvanja: elektrotehničar
Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine
Vozački ispit: Kategorija B
Radno iskustvo: 1 godinu

Poslodavac
Poslodavac: Impol-TLM d.o.o. za proizvodnju i usluge
Kontakt: pisana zamolba: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina