Zubni tehničar (m/ž)

4 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
09.05.2024.

Lugera Talent Solutions (prethodno Adecco) globalni je lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Za pojačanje stručnog tima uspješnog dentalnog laboratorija i stomatološke poliklinike, tražimo osobu s iskustvom na poziciji:

Lokacija: Zagreb

OPIS POSLA:

  • Izrada različitih dentalnih proteza prema modelima usne šupljine
  • Izrada keramičkih nadogradnji i estetskih ispuna prilagođenih individualnim potrebama
  • Sudjelovanje u izradi fiksnih i mobilnih ortodontskih pomagala
  • Suradnja sa stomatolozima u radu
  • Održavanje visoke kvaliteti izrade u skladu sa standardima poliklinike
  • Briga o svim potrebnim materijalima za rad

UVJETI:

  • Prethodno radno iskustvo na istim poslovima minimalno 2 godine
  • Minimalno SSS
  • Završeno odgovarajuće formalno obrazovanje
  • Preciznost i pedantnost u radu

NUDIMO:

  • Financijski paket u iznosu 1.500,00 eur neto
  • Rad u timu iskusnih stručnjaka
  • Mogućnost daljnjeg profesionalnog razvoja
  • Rad u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni
  • Dugoročno zaposlenje

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis. Javit ćemo Vam se u što kraćem roku.

Lugera Talent Solutions d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.