Skladištar (m/ž)

20 dana do isteka
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
25.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.
Za našeg klijenta, kompaniju iz prehrambenog sektora, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Skladištar
(s mjestom rada u Rijeci)

Odgovornosti:

• slaganje robe prema radnim nalozima
• komisioniranje i raspoređivanje robe po skladištu, manipulacija robom i ambalažom unutar skladišta
• usklađivanje isporučene količine i vrste robe s naručenom
• komunikacija sa dostavljačima, vozačima i drugim odjelima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima u skladištu, no nije uvjet
• dozvola za upravljanje viličarem je prednost, no nije uvjet
• spremnost na timski rad

Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme koji se sklapa direktno sa Klijentom
• početak rada: po dogovoru
• dodaci na plaću: prijevoz, mjesečne nagrade za rezultate rada i drugi dodaci
• spremnost na plaćene edukacije poput polaganja za dozvolu za upravljanje viličarem
• poticajno radno okruženje i mogućnost napredovanja u brzorastućoj kompaniji

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na kontakt broj: +385 91 227 4861. Broj je dostupan i na Whatsapp.

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do popunjavanja pozicije, putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb