Operater na stroju (m/ž)

15 dana do isteka
Mjesto rada:
Sveta Nedelja, Jastrebarsko
Rok prijave:
12.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem nastavka uspješnog poslovanja, za našeg klijenta, vodećeg proizvođača inovativnih rješenja za plastičnu ambalažu, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(mjesto rada: Sveta Nedjelja i Jastrebarsko)

Odgovornosti:
• Osiguravanje nesmetanog odvijanja procesa proizvodnje
• Izmjena alata na stroju i puštanje strojeva u rad
• Autonomno održavanje strojeva i opreme
• Nadzor kvalitete i administriranje dnevnih izvještaja
• Aktivno sudjelovanje kod proizvodnje novih artikala kao i provjera strojeva i proizvoda
• Poštivanje kućnih pravila i održavanje čistoće radnog prostora
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja
• Naknada za prijevoz i prehranu te dodaci za rad u smjenama
• Mjesečne nagrade
• Regres, božićnica i uskrsnica
• Ugodna, poticajna i dinamična radna atmosfera
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Srednja stručna sprema
• Poželjno tehničko/mehaničko obrazovanje u industriji plastike
• Prednost je iskustvo u radu na puhalicama
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Spremnost na rad u smjenama

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Ukoliko imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: 091 755 2479 ili na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb