Specijalist anesteziologije, reanimatologie i intenzivne medicine (m/ž)

17 dana do isteka
Mjesto rada:
Leoben, Austrija
Rok prijave:
20.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Specijalist anesteziologije, reanimatologie i intenzivne medicine u Regionalnoj bolnici Leoben

Regionalna bolnica Leoben, visoko specijalizirani zdravstveni centar, pruža vrhunsku medicinsku skrb u gotovo svim medicinskim specijalnostima, izuzev kardiokirurgije, neurokirurgije i torakalne kirurgije. Kao nastavna baza Medicinskog fakulteta u Beču i Grazu, s preko 500 kreveta, velikim operativnim traktom i stručnim timom, osiguravamo tercijarnu medicinsku skrb za pacijente s akutnim i kroničnim bolestima.

Smješteni u slikovitim štajerskim Alpama, drugom najvećem sveučilišnom gradu gornje Štajerske, naša bolnica nudi izuzetne mogućnosti za obrazovanje, rekreaciju i opuštanje.

Naša snaga leži u zaposlenicima, a moto naše bolnice je "Fokus na ljude". Naš medicinski tim, sastavljen od vrhunskih liječnika, medicinskih sestara i administrativnog osoblja, svakodnevno radi na profesionalnom usavršavanju. Nove metode liječenja se kontinuirano uvode, temeljeći se na najnovijem znanju, vještinama i tehnologiji, kako bi se pružila najviša razina medicinske skrbi uz maksimalnu sigurnost za pacijente.

S obzirom na želju za poboljšanjem našeg medicinskog tima, objavljujemo oglas za radno mjesto:

Specijalist anesteziologije, reanimatologije i intenzivne medicine (m/ž/d)

Odjel za Anesteziju, Reanimatologiju i Intenzivno liječenje
(https://www.lkh-hochsteiermark.at/abteilungen/abteilung-fuer-anaesthesiologie-und-intensivmedizin-2-1) raspolaže s oko 20 kreveta za najvišu intenzivnu medicinsku skrb i pruža specijalnu ambulantu za terapiju boli. Naš liječnički tim pruža sve vrste narkoza uz inovativne metode liječenja. Ponosni smo što omogućavamo interdisciplinarnu intenzivnu skrb nedonoščadi od 26. tjedna trudnoće.

Centralni operativni trakt ima 9 moderno opremljenih operacijskih sala s najvišim standardima sterilnosti. Raspon operacija obuhvaća onkološke operacije svih specijalnosti, kompleksne rekonstruktivne zahvate u otorinolaringologiji i kirurgiji glave i vrata, uključujući mikrokirurške transplantacijske zahvate te robotsku kirurgiju.

Naš odjel je opremljen najmodernijom medicinskom opremom, uključujući Dräger-ventilacijske sustave, Fresenius i Arvos sustave za dijalizu, itd. Naš centar je integralni dio regionalne hitne medicinske službe, pružajući više od 1000 hitnih intervencija godišnje.

Što nudimo:
• Uzbudljiv i raznovrstan rad u modernom, budućnosti usmjerenom radnom okruženju s autonomijom u definiranju radnog mjesta
• Dugoročna perspektiva i stabilnost radnog mjesta u kriznim vremenima
• Rad u velikom kolegijalnom timu punom poštovanja
• Stručna pomoć i podrška tijekom prilagodbe novom radnom okruženju
• Mogućnosti daljnjeg obrazovanja, stručnog usavršavanja i proširenja specijalističkih i subspecijalističkih znanja i vještina
• Mogućnost fleksibilnog radnog vremena (četiri radna dana)
• Mogućnost subspecijalizacije iz područja intenzivne medicine, terapije boli, regionalne anestezije i dječje anestezije
• Mogućnost znanstvenog rada s poticanjem stjecanja Ph.D. titule
• Redovita izmjena znanja na odjelnoj razini kroz prezentacije, case-reporte, diskusije itd.
• Za mlađe kolege: stručno napredovanje i stjecanje viših stručnih titula
• Za starije kolege: mogućnost biranja radnog mjesta u dežurstvima
• Plaćanje prema razini kompetentnosti (Titula višeg specijalista (Oberarzt) s deset godina radnog iskustva nudi do 170.000 eura bruto plaće godišnje)
• Automatsko napredovanje u platnoj ljestvici svake dvije godine
• do 14. plaća godišnje
• Dodatni tjedan godišnjeg odmora od 43. godine
• Program promicanja zdravlja na radnom mjestu
• Mogućnost rada u hitnoj službi, uključujući hitne zračne akcije spašavanja (helikopterom) s poboljšanom zaradom
• Mogućnost rada u simulacijskom centru s poboljšanom zaradom
• Ravnoteža između posla i privatnog života
• Subvencionirani bolnički stanovi, vrtić unutar bolnice, blizina škola i drugih sadržaja za djecu
• Mogućnost jeftinog parkiranja
• Putni dodaci i Asfinag kartice za tunele u Štajerskoj
• Izvrsna povezanost javnim prijevozom
• Različiti popusti na rekreativne, sportske i druge aktivnosti putem radničkog vijeća

Mjesto rada: LKH Hochsteiermark, Leoben
Odjel za anesteziologiju, reanimatologiju i intenzivno liječenje
Vrsta zaposlenja: Puno radno vrijeme
Datum početka rada: Odmah, popunjavanje osoblja u tijeku
Ograničenje: Probni rok od godinu dana, moguće zaposlenje na neograničeno
Kraj roka za prijavu: 31. kolovoz 2024.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Što tražimo:
• Motivirane liječnike željne učenja i rada u dinamičnom okruženju
• Želju za osobnim i kolektivnim napretkom
• Spremnost za timski rad

Opći uvjeti:
• Diploma Medicinskog fakulteta u državama članicama Europske Unije
• Diploma specijalizacije iz Anestezije, reanimatologije i intenzivne medicine
• Potvrda o znanju njemačkog jezika (Goethe B2 Stufe)
• Nostrifikacija diplome i specijalizacije pri nadležnoj liječničkoj komori u Grazu (za kandidate iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Sjeverne Makedonije, Crne Gore i Kosova)
• Potvrda o provedenoj imunizaciji na ospice (Morbili), zaušnjake (Parotitis), rubeolu, varičele i Hepatitis B

Kontakt:

Prijavite se putem KAGEsova portala za zapošljavanje na https://www.kages.at/karriere-bildung/karriereportal

Za sva pitanja obratite se voditelju Odjela za anesteziju, reanimatologiju i intenzivnu medicinu, Prim. Dr. Markus Luidold, na tel: +43 3842 401 2504 ili putem e-maila na [email protected]

Ovim putem želimo napomenuti da troškovi prijave neće biti nadoknađeni. Vašom prijavom pristajete na digitalnu obradu vaših podataka u svrhu vođenja procesa odabira osoblja koji je u tijeku.

Sukladno Zakonu o ravnopravnosti spolova, na ovaj natječaj se mogu ravnopravno prijaviti osobe oba spola. Pokrajina Štajerska i mi kao poduzeće u stopostotnom vlasništvu pokrajine Štajerske, nastojimo povećati udio žena i stoga posebno potičemo žene da se prijave. Veselimo se vašoj prijavi!
Minimalna stručna sprema:
Fakultet

Kontakt podaci poslodavca

Adresa:
Stiftingtalstraße 4-6, A-8010 Graz
Županija:
Inozemstvo
Država:
Austria
E-mail adresa:
Internet adresa:
Kontakt osoba:
Prim. Dr. Markus Luidold

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.