Vozač teretnog vozila (m/ž)

11 dana do isteka
Mjesto rada:
Benkovac ili Rijeka
Rok prijave:
10.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, kompaniju iz prehrambenog sektora, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Vozač teretnog vozila
(s mjestom rada: Benkovac ili Rijeka)

Odgovornosti:
• upravljanje teretnim motornim vozilom u domaćem i inozemnom prijevozu prema definiranom planu prijevoza i u okviru
• odgovornost za robu i dokumentaciju prilikom njenog utovara/istovara i prijevoza
• odgovornost za primjernu propisa o javnom prometu
• briga o održavanju, urednosti i ispravnosti dostavnih vozila te odgovornost za njihovo ispravno korištenje
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme koji se sklapa direktno sa Klijentom
• početak rada: po dogovoru
• dnevnice i drugi benefiti i dodaci na plaću
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• spremnost na vožnju prema lokacijama Hrvatska (sjeverni dio, Dalmacija, Istra) i sjever Italije
• vozačka dozvola C + E kategorije je uvjet
• odgovoran pristup radnim zadacima i vozilima
• odgovornost u radu

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug gdje biti informirani radi s više detalja o samoj poziciji, očekivanjima i idućim koracima selekcije.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na kontakt broj: +385 91 227 4831.

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do popunjavanja pozicije, putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Vozačka dozvola:
C, E

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb