Komercijalist za područje ventilacije i energetske učinkovitosti objekata (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
30.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka LUNOS je na globalnom tržištu etabliran vodeći pružatelj inovativnih sustava ventilacije. S više od 60 godina iskustva, LUNOS se fokusira na razvoj, proizvodnju i prodaju visokokvalitetnih sustava ventilacije koji kombiniraju suvremenu tehnologiju, održivost i jednostavnu upotrebu. Naša misija je pružiti inovativna i održiva rješenja za ventilaciju različitih vrsta zgrada, od stambenih do komercijalnih objekata, novogradnji i adaptacijama postojećih objekata. U tom procesu težimo ispunjavanju najviših standarda kvalitete i energetske učinkovitosti.

U svrhu pružanja još bolje usluge i bližine kupcima na slovenskom tržištu, LUNOS GmbH, Berlin je 2023. otvorio podružnicu u Sloveniji, LUNOS d.o.o., sa sjedištem u Mariboru. Taj korak simbolizira našu predanost i obvezu prema daljnjem razvoju i širenju na slovenskom tržištu, pružanju lokalno prilagođenih rješenja i podrške kupcima te nadogradnji postojeće mreže prodajnih i servisnih partnera.

Proces lokalne prisutnosti širimo i na područje Hrvatske, gdje tvrtka LUNOS otvara drugu podružnicu, LUNOS d.o.o., Hrvatska.

Pozivamo vas na suradnju:

KOMERCIJALIST ZA PODRUČJE VENTILACIJE I ENERGETSKE UČINKOVITOSTI OBJEKATA (M/Ž)

Vaše odgovornosti će biti:

- obavljanje komercijalnih aktivnosti (60% ured, 40% teren),
- komunikacija s postojećim i potencijalnim klijentima,
- održavanje i gradnja poslovnih odnosa,
- traganje i stjecanje novih kupaca,
- odgovornost za postizanje prodajnih ciljeva,
- vodstvo i organizacija prodaje te priprema ponuda,
- pružanje podrške i savjetovanje klijenata o proizvodima sustava LUNOS.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
- najmanje 2 godine radnog iskustva na usporedivim radnim mjestima,
- najmanje V. stupanj obrazovanja ili više,
- tehnička i prodajna usmjerenost,
- znanje engleskog jezika, prednost je znanje njemačkog,
- samostalnost i odgovornost u radu,
- sposobnost pregovaranja i aktivnog komuniciranja s klijentima,
- poznavanje programa MS Office,
- vozačka dozvola B kategorije,
- izvrsne komunikacijske i prodajne kompetencije.

Radno mjesto nudi:
- stalan radni odnos na neodređeno vrijeme,
- novi uređeni radni prostori, mobilni telefon također za osobnu upotrebu, računalo,
- korištenje službenog vozila za terenski rad,
- dinamičan rad pun izazova,
- prilagodljivo radno vrijeme koje omogućava ravnotežu između obiteljskog i privatnog života,
- rad u dinamičnom, povezanom kolektivu, u skupini priznatog međunarodnog poduzeća,
- mogućnost stimulativne zarade,
- mogućnost rada i preko s.p.

Zanima vas dinamičan rad? Jeste li usmjereni na prodaju? Želite vidjeti rezultate svog rada? Ako ste tri puta odgovorili DA, pozivamo vas da:

- pošaljete svoju molbu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku na [email protected]
- u predmet navedite naziv radnog mjesta (Prodajni predstavnik, Vanjski ugovorni partner),
- izabrane kandidate pozvat ćemo na razgovor u sjedište poduzeća u Maribor, Slovenija.
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine