Serviser za autostakla (m/ž)

5 dana do isteka
Mjesto rada:
Ivanja Reka, Sveta Nedelja, Novi Zagreb
Rok prijave:
04.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, vodeću tvrtku u području uvoza, prodaje i ugradnje autostakala, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Ivanja Reka, Sveta Nedelja, Novi Zagreb)

Odgovornosti:
• priprema stakla za postavljanje
• priprema i zaštita vozila za ugradnju novog stakla
• popravak ili zamjena stakla na vozilima
• održavanje čistoće radnog prostora
• vođenje servisne dokumentacije
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• direktan ugovor s Klijentom na neodređeno vrijeme
• radno vrijeme od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
• uvođenje u posao
• naknadu za prijevoz
• božićnicu, uskrsnicu, regres, 13. plaću
• sudjelovanje u timskim aktivnostima
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• prethodno iskustvo rada u autoservisu je poželjno, ali nije uvjet
• vozačka dozvola B kategorije
• temeljitost, odgovornost i volja za učenjem

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Vozačka dozvola:
B

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb