Terenski prodajni predstavnik za usluge teleoperatera (m/ž)

15 dana do isteka
Mjesto rada:
Karlovac, Rijeka, Sisak, Zadar, Zagreb, Bjelovar
Rok prijave:
12.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Karlovac, Rijeka, Sisak, Zadar, Zagreb, Bjelovar)

Odgovornosti:

• direktna prodaja A1 usluga privatnim korisnicima i prodajno savjetovanje
• održavanje postojeće baze korisnika te rad na povećanju baze novih korisnika
• dostizanje individualnih prodajnih ciljeva – mjesečno, kvartalno i godišnje
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• uz fiksnu plaću, mjesečnu priliku za ostvarenje prodajnih bonusa sukladno ostvarenim rezultatima
• mjesečne dodatne fiksne financijske pogodnosti
• smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
• božićnicu i poklon bonove za djecu

Ostale pogodnosti:
• mogućnost napredovanja i povećanja plaće nakon tri mjeseca od početka rada te izgradnja karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
• MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu
• razni popusti na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
• prilika za sudjelovanje u pojedinačnim i timskim nagradnim igrama te team building aktivnostima
• početna edukacija u moderno opremljenom prostoru
• slobodni dani za volontiranje i davanje krvi
• ugodna radna atmosfera i timski duh
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poznavanje rada na računalu (MS Office)
• pozitivan stav i proaktivan pristup
• odgovornost i usmjerenost na zadatke
• razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
• korisnički orijentiran pristup
• motiviranost i orijentiranost prema rezultatu

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb