Radnik na održavanju strojeva (m/ž)

Mjesto rada:
Beli Manastir
Rok prijave:
09.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, uspješne proizvodne tvrtke koja je dio međunarodne grupacije, i to u ulozi:

(mjesto rada: Beli Manastir)

Odgovornosti:

• održavanje strojeva i strojnih dijelova
• održavanju električnih instalacija u pogonu i na strojevima
• održavanje mehaničkih sklopova, hidrauličnih i pneumatskih instalacija
• izrada plana i briga o preventivnom održavanju strojeva
• podešavanje optimalnih parametara na strojevima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS – tehničke struke
• poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet
• spremnost na timski rad i rad u smjenama

Nudimo:
• naknadu za prijevoz u punom iznosu i topli obrok
• prigodne i godišnje nagrade (božićnica, uskrsnica, regres, dar za dijete, itd.)
• profesionalnu radnu okolinu koja omogućuje daljnji razvoj i napredak

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite ispunjavanjem elektroničkog obrazaca prijave, kojemu se prilažu životopis i preslika diplome/svjedodžbe. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Molimo Vas nastavite s prijavom klikom na link za prijavu.
Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati putem e-mail adrese [email protected] ili na broj 091 2274 831.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola