Novinar (m/ž)

5 dana do isteka
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
20.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Druga najslušanija radijska postaja u Primorsko-goranskoj županiji traži pojačanje u informativnoj redakciji.
Tražimo osobu koja ima strast prema novinarskom poslu, zna prepoznati bitno od nebitnog, organizirati obaveze i sposobna je brzo razmišljati u nepredvidivim okolnostima i stresnim situacijama.

Zaduženja uključuju:
1. pripremu, čitanje i montiranje vijesti i emisija
2. kontaktiranje sugovornika, odlazak na pressice
3. provjera točnosti i vjerodostojnosti informacija koje se planiraju objaviti
4. ostali poslovi po nalogu Urednika.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, honorarni posao / freelance

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- završen diplomski studij/student završne godine novinarstva ili drugog društvenog usmjerenja
- poznavanje i interes za društveno-političkim zbivanjima u Hrvatskoj i svijetu
- visoka razina poznavanja pravopisa i gramatike hrvatskog jezika
- dobra i jasna dikcija, ugodan glas
- mogućnost rada s kratkim rokovima i odgovornost prema radnim zadacima
- proaktivnost i samostalnost u radu
- društvena, komunikativna i ambiciozna osoba kojoj je ugodno razgovarati s različitim sugovornicima

ZADATAK: uz životopis molimo da pošaljete i audio snimku lokalnih (PGŽ) vijesti koje ste pripremili, u trajanju od 3 minute. Snimku možete poslati i putem wetransfera ili MP3 zapis.

Možete se prijaviti putem Brze prijave ili na [email protected]

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji zadovolje navedene uvjete i pošalju zadatak a prednost imaju osobe s iskustvom.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Zvonimirova 20A, 51000 Rijeka
Županija:
Primorsko-goranska županija
E-mail adresa:
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.