Poslovođa montaže dizala (m/ž)

11 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, jednog od najvećih dobavljača dizala, pokretnih stepenica, traka i rješenja za prijevoz osoba s invaliditetom na svjetskom i hrvatskom tržištu, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Zagreb)

Odgovornosti:
• komunikacija sa predstavnicima naručitelja oko izvođenja radova
• praćenje evidencije materijala i nadzor nad gradilištem
• organizacija i upravljanje montažom
• nadziranje i komunikacija s podizvođačima za montažu
• sudjelovanje na tehničkom pregledu i primopredaji dizala
• suradnja s odjelom prodaje u pripremi ponude
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• zapošljavanje direktno kod Klijenta uz ugovor na neodređeno vrijeme
• rad u jednoj smjeni i slobodne vikende
službeno vozilo i naknadu za topli obrok
regres za godišnji odmor, božićnicu, uskrsnicu,
• kontinuirano usavršavanje tehničkog znanja
• rad u renomiranom, pozicioniranom i stabilnom internacionalnom poduzeću
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS – elektrotehnički ili strojarski smjer
• iskustvo u vođenju montaže u građevinskoj djelatnosti ili iskustvo montaže dizala
• poznavanje engleskog jezika
• spremnost na terenski rad
• vozačka dozvola B kategorije

Ako si se prepoznao/la u gore navedenom, prijavi se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na broj telefona 091 6193819.

Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će kontaktirani.

Radujemo se tvojoj prijavi!

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb