Radnik u automatiziranom pogonu prehrambene industrije (m/ž)

12 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, Dukat d.d., vodeće tvrtke u proizvodnji mliječnih proizvoda tradicionalnog brenda, kao

(Zagreb - Žitnjak)

Odgovornosti:
• rukovanje s više strojeva na tehnološkim linijama po pravilima struke
• kontrola rada strojeva i kontrola proizvoda na liniji proizvodnje
• kontrola čistoće strojeva, opreme i radnog prostora
• primopredaja poslova i proizvoda u smjeni
• provođenje mjera zaštite na radu i higijene radnog prostora
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• zapošljavanje direktno kod Klijenta na ugovor na određeno vrijeme s mogućnošću dugoročnog zaposlenja
• naknadu za prijevoz, topli obrok i bonuse za radne rezultate
dodatne benefite prema Kolektivnom ugovoru (božićnica, uskrsnica, regres, pokloni za djecu, dopunsko i zdravstveno osiguranje)
• mogućnost stručnog razvoja i napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poželjno zvanje tehničkog, strojarsko-tehničkog ili prehrambeno-tehnološkog usmjerenja, no nije uvjet
• radno iskustvo na poslovima u proizvodnji je prednost
• marljivost, fleksibilnost i sklonost timskom radu
• spremnost na rad u tri smjene i vikendom

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb