Radnik/ca u automatiziranom pogonu

20 dana do isteka
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
23.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske. Za našeg klijenta, jednu od vodećih kompanija na tržištu, tražimo osobu za rad na poziciji:

- Rijeka

Nudimo:

• rad kod uspješnog i renomiranog poslodavca
• dugoročna mogućnost zapošljavanja
• uvećanja na redovnu satnicu za rad subotom, noćni i prekovremeni rad
• dodatne pogodnosti: božićnica, regres, nagrade za ostvarene radne rezultate, financijske potpore prilikom rođenja djeteta
• fleksibilni paket benefita s mogućnošću odabira opcije koja vam najviše odgovara (prehrana, vrtić, mirovinski fond, dopunsko osiguranje)
• osigurano početno mentorstvo, individualni razvoj te plan edukacija
• rad u inovativnom i poduzetnom okruženju koje omogućuje razvoj potencijala svojih zaposlenika

Odgovornosti:
• priprema radnog prostora, strojeva, uređaja i pomagala za proizvodnju
• preuzimanje materijala od skladištara te priprema adekvatne količine materijala za rad – dezinfekcija i sterilizacija
• ubacivanje materijala u stroj
• ispunjavanje proizvodne dokumentacije i evidencije rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• srednja stručna sprema
• motiviranost za rad u proizvodnji
• radno iskustvo u sličnim poslovima proizvodnje može biti prednost, ali nije uvjet
• spremnost na rad u jutarnjoj, popodnevnoj i noćnoj smjeni
• odgovornost i preciznost u radu

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb