Administrator za operativnu podršku i izgradnju (m/ž)

19 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
08.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Zagreb)

Odgovornosti:
• izrada zahtjeva za polaganje DTK u svrhu ishođenja dozvola
• obrada i priprema dokumentacije te pohrana i evidencija u bazu podataka
• kontrola i izrada kalkulacije računa nakon prikupljene dokumentacije
• administracija dokumentacije i radnih naloga kroz internu aplikaciju
• skeniranje i arhiviranje dokumentacije
• svakodnevno praćenje mailova i zadataka i brzo reagiranje na njih
• komunikacija s internim i vanjskim korisnicima
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad u jutarnjoj smjeni
• naknadu za prijevoz i topli obrok
• osiguran parking pod nadzorom na A1 kampusu
• doručak i ručak po povlaštenim cijenama
• profesionalni i osobni razvoj te mogućnost napretka
• subvencioniranu karticu za MultiSport program
• moderno uređene urede s prostorima za zabavu i odmor
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• minimalno SSS
• najmanje dvije godine iskustva u administrativnim poslovima
• osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje rada na računalu
• izražene komunikacijske i organizacijske vještine i smisao za detalje
• razvijene analitičke sposobnosti
• odgovornost prema poslu, usmjerenost prema rješavanju problema
• sustavnost u radu i sposobnost određivanja prioriteta u razdobljima različitog intenziteta rada

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do 8.6.2024. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb