Pomoćni radnik u doradi (m/ž)

15 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb, Sesvete
Rok prijave:
12.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta jednu od vodećih kompanija u grafičkoj industriji u regiji, specijaliziranu za proizvodnju etiketa i ambalaže, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Zagreb, Sesvete)

Odgovornosti:
• štancanje etiketa
• rezanje etiketa na trake
• lijepljenje kutija
• pakiranje i deklariranje proizvoda
• klamanje, savijanje, vakumiranje i sabiranje proizvoda
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• rad na određeno vrijeme uz mogućnost produljenja ugovora na neodređeno vrijeme
• plaćena uvećanja za rad u smjenama
• plaćena naknada za prijevoz
• mogućnost napredovanja
• poticajna radna atmosfera
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS, prednost imaju kandidati sa završenom grafičkom školom
• poželjno je iskustvo rada u proizvodnji ili trgovini
• odgovornost i točnost u izvršavanju zadataka
• urednost i preciznost u radu
• spremnost na rad i u noćnoj smjeni kada je povećan obujam posla, ostatak godine se radi u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni

Ako si se prepoznao/la u gore navedenom, prijavi se na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb