Pomoćni radnik na stroju za lakiranje žice (m/ž)

17 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, tvrtku koja se bavi proizvodnjom industrijskih vodiča, tražimo motiviranu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Zagreb)

Odgovornosti:
• priprema materijala i uređaja za rad
• rukovanje strojem za lakiranje žice
• punjenje rezervoara te podmazivanje žice mješavinom materijala
• podešavanje uređaja te postavljanje i skidanje valjka na žicu
• kontrola kvalitete sirovine i konačnog proizvoda
• održavanje čistoće i urednosti radnog prostora
• evidentiranje rada strojeva i priprema etiketa
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme sklopljen direktno s Klijentom
• plaćen prijevoz prema mjestu stanovanja
• mogućnost ostvarivanja bonusa temeljem radnih rezultata
• božićnicu, regres, uskrsni poklon paket, dar u naravi i dar za djecu, naknadu za
prehranu i smjenski rad
• ugodnu radnu i poticajnu atmosferu
• mogućnost napredovanja i dodatnih edukacija
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• spremnost na timski rad, suradljivost, marljivost
• volja za usavršavanjem i učenjem
• spremnost na smjenski rad
• vozačka dozvola B kategorije je poželjna, ali nije uvjet

Pozivamo zainteresirane kandidate da nam pošalju svoj životopis na sljedeći link. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na [email protected] ili se javiti na broj 091 620 1135.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb