Prodavač u teleoperater shopu (m/ž)

15 dana do isteka
Mjesto rada:
Zadar, Rijeka
Rok prijave:
12.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Zadar, Rijeka)

Odgovornosti:
• prezentacija i prodaja A1 usluga
• savjetovanje i pružanje podrške korisnicima
• izgradnja i održavanje odnosa s korisnicima
• popratni administrativni poslovi
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• mjesečnu priliku za ostvarenje bonusa
• smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
• naknadu za prijevoz
• božićnicu i poklon bonove za djecu
• MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
• razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
• priliku za sudjelovanje u pojedinačnim i timskim nagradnim igrama te team building aktivnostima
• početnu edukaciju u moderno opremljenom prostoru
• mogućnost napredovanja i izgradnje karijere u modernoj i internacionalnoj kompaniji
• slobodne dane za volontiranje i darivanje krvi
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• razvijene komunikacijske vještine
• proaktivnost i motiviranost za rad s korisnicima
• želja za napredovanjem, učenjem i usavršavanjem
• poznavanje rada na računalu

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb