Savjetnik u telefonskoj prodaji u jutarnjoj smjeni (m/ž)

18 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za potrebe našeg klijenta, jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Zagreb)

Voliš izazove i motivira te pregovaranje s ovlaštenim osobama malih tvrtki i obrta? Želiš raditi negdje gdje možeš razvijati svoje prodajne vještine u poslovnom svijetu? Zanimaju te telekom i ICT usluge? Vidiš se u velikoj korporaciji koja će ti omogućiti osobni i poslovni rast i razvoj?

Kao Savjetnik u telefonskoj prodaji (m/ž) imat ćeš važan zadatak usmjeren na održavanje kontakta s postojećim poslovnim korisnicima i pronalaženjem novih.

Odgovornosti:
• telefonski kontakt s postojećim i potencijalnim poslovnim korisnicima A1 usluga
• prezentacija A1 usluga namijenjenih segmentu malih poslovnih korisnika
• kreiranje ponuda za mobilnu i fiksnu telefoniju i internet, za produljenje i akviziciju
• svakodnevno učenje ponude, procesa i detalja o korisnicima iz svoje baze
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
rad u jednoj smjeni (8-16 h) od ponedjeljka do petka
• priliku za ostvarenje stimulativnih dodatnih mjesečnih nagrada povezanih s rezultatima (i to već od 1. samostalnog mjeseca rada)
• smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
• naknadu za prijevoz i topli obrok
• božićnicu i poklon bonove za djecu
• MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
• razne popuste na wellness, kulturne, gastro, medicinske i ostale usluge
• novi moderni kampus koji uključuje restoran s povlaštenim cijenama, game rooms, social areas, training rooms…
• mogućnost napredovanja i izgradnje karijere
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• najmanje SSS
• poželjno prethodno radno iskustvo s poslovnim korisnicima, ali nije uvjet
• otvoren pristup ljudima i prodajne vještine
• motiviranost, entuzijastičnost i dinamičnost
• razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
• poznavanje rada na računalu
• volja za svakodnevnim učenjem

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa do 6.6.2024. putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb