Asistent za podršku prodaji (m/ž)

13 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta, Hrvatski Telekom, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu koju zanimaju moderne telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

Asistent za podršku prodaji – rad u jutarnjoj smjeni (m/ž)
(Zagreb)

Tvoji zadaci:
• priprema dokumentacije i koordinacija zahtjeva poslovnih korisnika
• praćenje realizacije zahtjeva do same isporuke usluge
• zaprimanje, provjera i rješavanje prigovora i financijskih upita
• izravna komunikacija s korisnicima (e-mail, telefon)
• suradnja s drugim odjelima unutar kompanije
Posebne pogodnosti:
Što nudimo?
• ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
• rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
• kvartalne bonuse na plaću
• mogućnost povremenog rada od kuće
• program nagrađivanja “Preporuči novog kolegu”
• slobodan prvi dan škole za roditelje prvašića
• osigurane online edukacije i razvojni programi
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje ispunjavaš:
• minimalno SSS
• uvjet je prethodno iskustvo rada u Hrvatskom Telekomu
• odlično poznavanje rada na računalu
• spremnost na kontinuirano stjecanje novih znanja i usmjerenost na ispunjavanje zadanih ciljeva
• iskustvo rada u prodaji i s poslovnim korisnicima je prednost

Ako si se prepoznao u gore navedenom, prijavi se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na broj telefona 091 527 6872.

Zahvaljujemo svima na prijavi.

Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će kontaktirani.

Radujemo se tvojoj prijavi!

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb