Vozač dostavnog vozila C kategorije (m/ž)

20 dana do isteka
Mjesto rada:
Jankomir, Sesvete
Rok prijave:
23.05.2024.

Vozač dostavnog vozila
C kategorije (m/ž)

Ostvari svoj uspjeh i pridruži se našem timu!

Opis posla:

  • Dostava prehrambene i neprehrambene robe krajnjim kupcima
  • Upravljanje novim vozilom (s automatskim mječnjačem) iz flote METRO voznog parka
  • Ukrcaj robe u METRO dostavnom centru i pravovremen iskrcaj i dostava robe na lokaciji kupca
  • Slaganje i razvrstavanje robe u dostavnom vozilu prema nalogu i dostavnom mjestu
  • Preuzimanje dokumentacije za dostavu robe
  • Naplata robe na lokaciji i predaja izdanih računa kupcu
  • Razduživanje dokumentacije i obračun sredstava kod primopredaje na kraju smjene
  • Briga o urednosti prijevoznog sredstva te briga o temperaturnom režimu

Uvjeti:

  • Važeća vozačka dozvola C kategorije
  • Kod 95
  • Iskaznica digitalnog tahografa
  • Poželjna dozvola za upravljanje viličarom
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Sposobnost samostalnog rada ali i rada u timu
  • Odgovornost, točnost i organiziranost
  • Mobilnost tijekom ljetne sezone za rad na području obale RH

Što nudimo

  • Ugovor o radu na puno radno vrijeme
  • Dodatak za rad nedjeljom, prekovremeni rad i ostale dodatke za rad uz mogućnost ostvarivanja bonusa prema rezultatima
  • Isplata jubilarnih nagrada
  • Božićnica, uskrsnica
  • Plaćeni troškovi prijevoza
  • Popust za zaposlenike u našim trgovinama
  • Strukturirano uvođenje u posao
  • Ugodnu radnu okolinu i podršku kolega

Prijavi se putem putem linka za prijavu najkasnije do 23.5.2024.