Telefonski prodajni savjetnik kod teleoperatera (m/ž)

15 dana do isteka
Mjesto rada:
Osijek, Zagreb
Rok prijave:
12.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Misliš da bi mogao prodati led Eskimu i motivira te ostvarivanje ciljeva? Želiš raditi u velikoj tvrtki i konstantno učiti i napredovati? Naš klijent, A1 Hrvatska d.o.o., ima savršeno mjesto za tebe:

(Osijek, Zagreb)

Odgovornosti:

• telefonska komunikacija s postojećim i potencijalnim A1 privatnim korisnicima
• prezentacija i prodaja A1 usluga telefonskim putem
• savjetovanje korisnika pri odabiru telekomunikacijskih usluga
• popratni administrativni poslovi
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
sedmosatno radno vrijeme plaćeno kao puno radno vrijeme
• mjesečnu priliku za ostvarenje atraktivnih bonusa (već od prvog mjeseca rada)
• dodatne mjesečne fiksne financijske pogodnosti
• smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe (flat nacionalni pozivi + 150 GB/mjesečno)
• božićnicu i poklon bonove za djecu

Ostale pogodnosti:
• početna edukacija u moderno opremljenom prostoru
• ukupno 60 minuta plaćene pauze u danu
• neradna nedjelja
• povremena mogućnost rada od kuće
• slobodni dani za volontiranje i darivanje krvi
• mogućnost napredovanja te izgradnje karijere unutar A1
• MultiSport kartica uz subvencioniranu cijenu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• prethodno iskustvo u prodaji ili pozivnom centru je poželjno, ali nije uvjet
• razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
• poznavanje rada na računalu
• usmjerenost na postizanje ciljeva
• usmjerenost na kontinuirano učenje i usavršavanje

Ako se pronalaziš u navedenom opisu i spreman si za nove prodajne pustolovine, prijavi se na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb