Prodavač (m/ž)

4 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb - City Center One East
Rok prijave:
21.05.2024.

Lugera Talent Solutions (prethodno Adecco) globalni je lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Naš klijent je jedna od najvećih tvrtki za maloprodaju cipela u Europi. U svom asortimanu se ponose najnovijim međunarodnim trendovima modnih prijestolnica i visokokvalitetnim brendovima kao što su Vagabond, Tommy Hilfiger, Calvin Klein Jeans, Guess, Nike i Adidas.

Trenutno su u potrazi za novim pojačanjem u svom timu na poziciji:

Lokacija: Zagreb - City Center One East

OPIS POSLA:

  • Savjetovanje kupaca pri odabiru i kupovini
  • Rad na blagajni i naplata računa
  • Preuzimanje i slaganje robe te punjenje polica unutar poslovnice
  • Briga o sortiranju i skladištenju proizvoda
  • Održavanje čistoće unutar prostora trgovine
  • Ostali poslovi po nalogu nadređenog

NAŠI UVJETI:

  • Prethodno radno iskustvo u direktnoj prodaji (prednost, ali nije uvjet)
  • Izražena komunikativnost i ljubaznost u svakodnevnom radu s kupcima
  • Samostalnost i preciznost u obavljanju svakodnevnih zadataka

ŠTO MI NUDIMO TEBI:

  • Rad u stabilnoj europskoj tvrtki koja ti omogućava razvoj karijere i brojne edukacije
  • Mentorstvo i postupno uhodavanje u posao
  • Financijski paket koji se sastoji od fiksnog dijela, timskog bonusa i mjesečne nagrade
  • Rad u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni (09:00 – 15.00, 15:00 – 21:00)
  • Plaćenu naknadu za prijevoz i prehranu te isplatu božićnice
  • Popuste za zaposlenike (10% i 50%) te poklon-bonove
  • Mogućnost ostvarivanja dodatnih nagrada preko natjecanja poslovnica
  • Ugodnu i podržavajuću radnu atmosferu

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis. Javit ćemo Vam se u što kraćem roku.

Dozvola za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem ministarstva nadležnog za rad br. 178/20.