Voditelj projekata u građevinarstvu (m/f)

6 dana do isteka
Mjesto rada:
Krapinsko-zagorska županija
Rok prijave:
12.05.2024.

Lugera Talent Solutions (prethodno Adecco) jedna je od vodećih kompanija u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Naš klijent, kompanija NGH Gradnja, ima preko 30 godina iskustva na projektima nisko i visokogradnje, konstrukcijskih obnova, zaštite okoliša i aglomeracije. Svojom dugogodišnjom tradicijom i uspješnim projektima potvrđuje status vrhunskog i pouzdanog graditelja. Njihov uspjeh temelji se na zapošljavanju visoko kvalificiranih stručnjaka u koje konstantno ulažu dodatnim osposobljavanjem i edukacijama.

Zbog povećanog obujma posla trenutno šire svoj tim i u potrazi su za osobom na poziciji:

Lokacija: Krapinsko-zagorska županija

OPIS RADNOG MJESTA:

  • Samostalno vođenje projekata
  • Praćenje i organizacija projekata u skladu s Ugovorom - izrada organizacijskih, terminskih i financijskih planova projekata
  • Praćenje i realizacija postavljenih terminskih i financijskih ciljeva projekata
  • Formiranje, vođenje i koordinacija timova te redovni nadzor i kontrola izvođenja radova
  • Suradnja s Naručiteljima, nadležnim tijelima, partnerima i podizvođačima
  • Kontrola i analiza kvalitete izvođenja radova
  • Kontrola pridržavanja mjera zaštite na radu
  • Pravovremeno informiranje i usklađivanje s Upravom u pogledu realizacije projekata.

UVJETI:

  • Ovlašteni inženjeri građevinarstva (VSS ili VŠS) s položenim stručnim ispitom za obavljanje poslova prostornog uređenja i graditeljstva
  • Prethodno iskustvo i znanje iz područja upravljanja projektima – iskustvo koordinacije procesa i ljudi
  • Iskustvo rada na projektima ugovorenih po FIDIC modelima je prednost
  • Fleksibilnost te snalažljivost u pristupanju dnevnim zadacima
  • Kolegijalnost te mogućnost uspostavljanja dobre komunikacije s timom
  • Pouzdanost i samostalnost u radu, visoka motiviranost, ustrajnost te proaktivnost
  • Preuzimanje odgovornosti sukladno radnom mjestu
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Aktivno poznavanje rada na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD, MS Project)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na putovanja i terenski rad.

ŠTO KOMPANIJA NUDI:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • Službeni auto (24/7, za privatne i poslovne svrhe), laptop i mobitel
  • Varijabilni dio plaće, nagrade za uspješno izvršene projekte
  • Mogućnost dodatnog usavršavanja i napredovanja
  • Rad u dinamičnoj, fleksibilnoj i brzorastućoj tvrtki.

Ako se pronalazite u opisu posla i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u vezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.