Tehnolog – tehnička podrška (ž/m)

25 dana do isteka

Tvornica željezničkih vozila Gredelj s više od 125 godina tradicije i iskustva u projektiranju, proizvodnji, rekonstrukciji, modernizaciji i održavanju željezničkih vozila i s novim proizvodnim pogonima ponosno ističe činjenicu da je postala dio obitelji Tatravagonka a.s. Tatravagonka a.s. zapošljava preko 12.000 ljudi diljem svijeta te godišnje proizvede oko 4.000 teretnih vagona, 10.000 okretnih postolja i preveze tone i tone robe širom svijeta.

S novim vlasnikom nastavljamo našu priču o uspjehu i pozivamo vas da se pridružite našem proizvodnom timu!

Opis posla:

  • praćenje proizvodnog procesa te predlaganje tehničkih rješenja pri pojavi složenosti u procesu proizvodnje
  • sudjelovanje u konstrukciji i izradi naprava potrebnih za serijsku proizvodnju
  • provjera dostupnosti materijala za proizvodnju te kreiranje naloga za nabavu materijala koji nedostaju
  • tehnička podrška pri izradi dokumentacije ii strojnoj obradi dijelova
  • izrada CNC programa za glodalice i konstruiranje naprava za iste
  • izrada radne dokumentacije prema potrebi.

Potrebne kvalifikacije:

  • SSS/ VŠS, strojarskog smjera
  • najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznavanje rada u SAP i Windchill sustavu te iskustvo u CNC programiranju (poželjno)
  • napredno znanje MS Office paketa (Excel, Outlook, PowerPoint)
  • poznavanje rada u programima AutoCAD i Inventor
  • napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Što očekujemo od tebe:

  • analitičnost, preciznost, ažurnost
  • uspješno surađivanje s drugima i razvijene komunikacijske vještine
  • spremnost na rad u uredu i proizvodnom pogonu
  • odgovoran i profesionalan pristup poslu

Što nudimo:

  • ugovor na neodređeno uz probni rad
  • stimulativna primanja
  • mogućnost razvoja i stručnog usavršavanja
  • rad u dinamičnom okruženju
  • subvencionirana prehrana
  • osiguran smještaj dok traje probni rad ukoliko niste iz Zagreba

Svim kandidatima unaprijed zahvaljujemo na interesu za rad u našem proizvodnom timu. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi prijava. Ukoliko niste suglasni s navedenim, molimo vas prilikom prijave na natječaj naglasite da želite da se vaši podaci izbrišu iz naše baze po završetku natječaja.

TŽV Gredelj d.o.o. Zagreb, član grupe Tatravagonka Poprad

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.