Skladištar (m/ž)

8 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb – Jankomir, Rudeš ili Dubrava
Rok prijave:
08.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, uspješnu tvrtku koja se bavi trgovinom građevnog materijala, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Skladištar
(mjesto rada: Zagreb – Jankomir, Rudeš ili Dubrava)

Odgovornosti:
• utovar, istovar i slaganje robe na skladištu
• prijem i otprema robe uz vođenje/ovjeravanje popratne dokumentacije
• smještanje, sortiranje i pakiranje robe
• ispravno čuvanje robe i sprečavanje robnih gubitaka
• odgovornost za urednost i čistoću skladišta
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• mogućnost dugoročnog zapošljavanja
• rad u prvoj smjeni (07 – 15h i 09 – 17h)
• naknada za prijevoz ovisno o mjestu stanovanja i naknada za topli obrok u iznosu od 100€.
• razni dodaci na plaću poput božićnice i uskrsnice
• osigurana edukaciju za upravljanje viličarem, po potrebi
• profesionalnu radnu okolinu i mogućnost dugoročnog napredovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• prethodno radno iskustvo u skladišnim poslovima je prednost, nije uvjet
• kolegijalnost i timska orijentiranost
• odgovornost i strpljivost u radu

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Ukoliko imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: 091 227 4861 ili na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb