Prodavač / Sales Assistant (m/ž)

9 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
15.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Grosbasket je specijalizirani dobavljač košarkaške opreme renomiranih svjetskih brendova Nike, Jordan, Adidas, Under Armour, McDavid, SKLZ, New Era i drugih. Grosbasket je osnovan sa svrhom da na jednom mjestu ponudi najbolju opremu koja je košarkašu potrebna za razvoj i ostvarenje njegovih ciljeva. Svojim poznavanjem košarkaškog tržišta, profesionalnim pristupom, predanošću, strašću i vizijom želimo biti dio košarkaško-urbane zajednice koju zajedno stvaraju svi oni koje košarka inspirira i na kojima je ostavila svoj trag.

U našim trgovinama u Ljubljani, Zagrebu, Budimpešti i Veroni želimo ojačati naš tim, zato tražimo nove suradnike za našu trgovinu u Zagrebu. Ako želite postati dio kreativnog, mladog i entuzijastičnog tima kontaktirajte nas u najkraćem mogućem roku.

Za naš tim u poslovnici u Zagrebu, tražimo:

ŠTO OČEKUJEMO:

• Prodaja i savjetovanje na području sportske i lifestyle obuće i odjeće,
• pozicioniranje, uređivanje i punjenje proizvoda na prodajnim površinama,
• rad na blagajni,
• preuzimanje robe te kontrola,
• sudjelovanje u inventurnim procesima,
• organizacija i briga o artiklima u skladišnom prostoru,
• održavanje urednosti i čistoće skladišnog i prodajnog prostora.
Posebne pogodnosti:
ŠTO NUDIMO:
• Radni odnos na određeno uz mogućnost produzenja na neodređeno vrijeme,
• rad u smjenama (prijepodne / poslijepodne),
• slobodnu nedjelju,
• stimulativna primanja uz mogućnost dodatne stimulacije u slučaju, ispunjenja zadanih ciljeva,
• mogućnost razvoja karijere,
• rad u ugodnom radnom okruženju,
• pogodnosti za zaposlenike.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
ŠTO TRAŽIMO:
• Imaš iskustva u prodaji i u radu s ljudima,
• komunikativan/a si, odgovoran/a i proaktivan/a,
• organiziran/a si i fleksibilna osoba,
• imaš najmanje SSS,
• znaš raditi na računalu,
• imaš pozitivan stav i voliš izazove,
• teziš profesionalnom razvoju,
• brzo učiš i imaš pozitivan stav prema novim stvarima,
• težiš osobnom i profesionalnom razvoju,
• voliš sport, pogotovo košarku,
• timski si igrač.

Čekamo Vas!

Pošaljite svoj životopis i popratno pismo na [email protected] ili se prijavite putem 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Rudeska cesta 169a, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.