Bravar (m/ž)

Mjesto rada:
Oberhausen - Rheinhausen, Njemačka
Rok prijave:
25.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Imate li najmanje SSS, smjer bravara - strojobravara mogla bi vas interesirati pozicija Bravara (m/ž) za RB IMPRA GmbH.

Radno iskustvo u struci je prednost, a osim toga od kandidata se očekuju kreativnost i komunikativnost.

Opis poslova:
- samostalna izrada i montaža metalnih konstrukcija
- samostalna priprema, rezanje i zavarivanje spojeva
- samostalno čitanje nacrta.

Poslovi se odvijaju u radioni ili pri montaži na terenu.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- radni tjedan 40h, stalni radni odnos
- dodatak od 25% za prekovremene sate
- mogućnost usavršavanja i napredovanja
- rad u mladom i dinamičnom timu
- fiksna plaća, isplata krajem mjeseca za tekući mjesec
- 13. plaća
- godišnji odmor prema tarifnom ugovoru
- dodatci na plaću (dodatna privatna mirovina, bonovi)
- pomoć pri pronalasku stana
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- iskustvo na ovoj poziciji minimalno 5 godina
- rad u postupcima zavarivanja (WIG/MAG i E ručno)
- urednost
- fleksibilnost i komunikativnost
- odgovornost, sklonost timskom radu
- vozačka dozvola minimalno katagorije B

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina