Čistač pomoćnih prostorija proizvodnog pogona (m/ž)

15 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
12.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, PLIVA Hrvatska d.o.o., najveće farmaceutske tvrtke u Hrvatskoj i jedne od vodećih u regiji, kao

(Zagreb - Črnomerec)

Odgovornosti:
• čišćenje uredskih prostora, hodnika, sterilnih zona i ostalih pomoćnih prostorija
• praćenje zadanih smjernica i procedura
• vođenje evidencije provedenih radnih zadataka
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• mogućnost dugoročnog zaposlenja
• naknadu za prijevoz i topli obrok, regres za godišnji odmor
• stabilan i fiksan raspored rada na jednoj lokaciji
• slobodne vikende
• profesionalnu radnu okolinu
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• srednja stručna sprema
• spremnost na rad u tri smjene
• poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima, no nije uvjet
• pedantnost, odgovornost i discipliniranost u provedbi radnih zadataka

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Ako imate poteškoće sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati slanjem upita na e-mail [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb