Administrator za ugovore sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

11 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
10.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za potrebe našeg klijenta, internacionalnu financijsku instituciju koja nudi usluge upravljanja i  financijskog faktoringa, tražimo motiviranu i proaktivnu osobu za rad na poziciji:

(Zagreb)

Odgovornosti:
• pregled ugovora i priprema u dogovoru s pravnikom
• evidencija uplata i faktura
• unos temeljnica u sustav
• kontrola isplata prema klijentima i evidentiranje dokumentacije
• usklada provedenih plaćanja
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• osigurane i plaćene edukacije u Njemačkoj s ciljem uvođenja u posao
• ugovor na neodređeno vrijeme
• rad od ponedjeljka do petka (8/9h-16/17h)
• mogućnost razvoja i napredovanja unutar tvrtke
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poželjno je prethodno iskustvo na relevantim poslovima poput administracije, računovodsva ili bankarskog sektora
uvjet je izvrsno poznavanje njemačkog jezika u pisanoj ili usmenoj komunikaciji
• poznavanje engleskog jezika je prednost

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca.

U slučaju poteškoća sa slanjem prijave, možete nas kontaktirati na: [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Strani jezik:
engleski, njemački

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb