Radnik u automatiziranom pogonu farmaceutske proizvodnje (m/ž)

21 dan do isteka
Mjesto rada:
Zagreb (Črnomerec) i Savski Marof (okolica Zaprešića)
Rok prijave:
25.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg klijenta, Pliva Hrvatska d.o.o., najveće farmaceutske tvrtke u Hrvatskoj i jedne od vodećih u regiji, kao

na lokacijama Zagreb (Črnomerec) i Savski Marof (okolica Zaprešića)

Odgovornosti:
• priprema radnog prostora, strojeva, uređaja i pomagala za proizvodni proces
• kontrola procesnih parametara
• podešavanje stroja (rastavljanje, montiranje, čišćenje, sastavljanje)
• pranje i priprema kontaktne ambalaže
• briga o čistoći radnog prostora
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
mogućnost dugoročnog zapošljavanja
naknada za topli obrok (kojeg možeš konzumirati u restoranu za zaposlenike s pristupačnim cijenama)
• u potpunosti financirana naknada za prijevoz koji je za Savski Marof organiziran s dvije lokacije u Zagrebu (Zapruđe i Črnomerec)
regres za godišnji odmor
• profesionalna radna okolina
početak rada po dogovoru
• ako nisi hrvatski/a državljanin/ka, ne brini, pomoći ćemo ti s izdavanjem radne dozvole te preseljenjem na lokaciju rada
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• spremnost na fizički rad kao i na rad u jutarnjoj, popodnevnoj i noćnoj smjeni, te na rad vikendima
srednja stručna sprema tehničkog ili prirodoslovnog usmjerenja je prednost, ali ne i uvjet
• poželjno je prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima

Ako si se prepoznao/la u gore navedenom, prijavi se na natječaj popunjavanjem niže navedenog obrasca ili prilaganjem svog životopisa. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb