Kalkulant za visokogradnju (m/ž)

16 dana do isteka
Mjesto rada:
Donja Bistra
Rok prijave:
02.06.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, građevinsku tvrtku s višegodišnjim iskustvom u izgradnji, adaptaciji, opremanju, projektiranju te održavanju objekata, sa sjedištem u Donjoj Stubici te gradilištima na području Grada Zagreba, Zagrebačke županije, Krapinsko-zagorske i Varaždinske županije, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Odgovornosti:
• izrada i provjera troškovnika za izvođenje građevinskih, obrtničkih te instalaterskih radova u visokogradnji
• kontrola ponuda od dobavljača
• izračun troškova, provjera budžeta te raspodjela resursa
• osiguravanje financijske održivosti i ekonomičnosti projekta gradnje
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• dugoročno zaposlenje
• osigurane dodatne benefite (božićnica, uskrsnica, dar za dijete)
• suradnju s iskusnim timom kalkulanata
• osigurane edukacije i profesionalno usavršavanje
• rad u stabilnoj tvrtki s više od 50 godina uspješnog poslovanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• tehničko obrazovanje relevantnog smjera (građevina, arhitektura, strojarstvo)
• minimalno 2 godine radnog iskustva u izradi kalkulacija visokogradnje
• poznavanje rada u nužnim računalnim programima (Excel, AutoCAD)

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani. U slučaju poteškoća sa slanjem prijave, možete nam se obratiti na e-mail [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.