Voditelj realizacije na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)

13 dana do isteka

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja za našeg klijenta, HT Servise, tražimo odgovornu osobu koju zanimaju telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:

Voditelja realizacije na izgradnji telekomunikacijske infrastrukture (m/ž)
(Split i Dubrovnik)

HT Servisi, kao dio HT Grupe, posvećeni su izgradnji i unapređenju telekomunikacijske infrastrukture. Stručnost HT Servisa leži u gradnji mreža, s naglaskom na optičkoj infrastrukturi. HT Servisi planiraju i provode projekte koji oblikuju budućnost povezane digitalne zajednice.

Od tebe očekujemo:
• vođenje poslova izgradnje i održavanja telekomunikacijske infrastrukture
• vođenje zaposlenika i vanjskih partnera
• nadzor nad izvođenjem radova
• koordinacija većeg broja izvođača na gradilištu
• rad s projektnom dokumentacijom
• analize i izrada izvještaja
• rad u aplikacijama za praćenje realizacije
• odgovornost za točnost podataka
• izrada i ažuriranje tehničke dokumentacije telekomunikacijske infrastrukture
• obavljanje drugih poslova sukladno poslovnim potrebama i naravi posla pripadajućeg radnog mjesta i poslovnog područja
Posebne pogodnosti:
Nudimo ti:
• ugovor na neodređeno vrijeme, direktno za našeg klijenta
• naknadu za putne troškove i prehranu
• sufinanciranje dječjeg vrtića
• božićnicu, uskrsnicu i regres
• obuka u skladu s interesima tvrtke i smjerovima osobnog razvoja (certifikati, konferencije, tečajevi)
• pametni telefon, poslovnu tarifu i prijenosno računalo
• razrađen karijerni put
• prijateljsko i poticajno radno okruženje u timu kompetentnih stručnjaka
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koje ispunjavaš:
• VSS/VŠS građevinarstva, elektrotehnike ili druge tehničke struke
• minimalno godinu dana radnog iskustva na poslovima voditelja realizacije projekata
• poznavanje relevantnih propisa iz djelokruga rada
• aktivno korištenje programa AutoCAD i MS Office
• angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
• razvijene komunikacijske vještine
• sposobnost vođenja i koordinacije time
• spremnost na kontinuirano učenje i razvoj
• vozačka dozvola B kategorije je obavezna

Prednost:
• Položen stručni ispit za obavljanje poslova u graditeljstvu i stečeni svi uvjeti za upis u imenik ovlaštenih inženjera građevinarstva ili dokaz o upisu u imenik ovlaštenih inženjera građevinarstva.

Ako si se prepoznao u gore navedenom, prijavi se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li ti dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obrati slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na broj telefona 091 527 6872.

Zahvaljujemo svima na prijavi.

Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će kontaktirani.

Radujemo se tvojoj prijavi!

Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb