Radnik/radnica u proizvodnji prirodnih crijeva

22 dana
Poslodavac:
DERMA d.d. za proizvodnju crijeva, trgovinu, izvoz-uvoz
Kategorija:
Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
10.10.2019.
Mjesto rada:VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:5
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:DERMA d.d. za proizvodnju crijeva, trgovinu, izvoz-uvoz
Kontakt:pismena zamolba: MIHOVILA PAVLEKA MIŠKINE 55, 42000 VARAŽDIN e-mailom: natasa.martincevic@derma.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: Uzimanje crijeva iz bačve i stavljanje u posude te prebrojavanje crijeva Pranje crijeva Otvaranje vezova i izvlačenje krajeva te uklanjanje „žice“ Čišćenje i pranje svog radnog mjesta Povremena priprema svih vrsta crijeva te djelomično konzerviranje Obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenih osoba. Odgovornosti: osoba je odgovorna za kvalitetu rada i izvršenje svoje norme i utroška sirovine i repromaterijala prema normativima. Podređenost - nadređenost: osoba je podređena organizatoru rada, kontroloru i tehnologu u smislu tehnoloških uputa. Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme. Uvjeti: - razina obrazovanja nije važna - rad u vodi i vlazi, sa solju, u stajaćem položaju, rad na normi - potreban dobar vid, spretnost ruku, nepostojanje alergija Zamolbu i životopis dostaviti poštom na navedenu adresu ili e-mailom.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:102861337

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare