Pomoćni kuhar/ ica - assistant cook  HZZ OGLAS

22 dana do isteka
Poslodavac:
Valamar Riviera dioničko društvo za turizam
Mjesto rada:
Poreč-Parenzo
Rok prijave:
20.06.2020.

Mjesto rada:
POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
53
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Kontakt:
osobni dolazak: RADE KONČARA 1A, 52440 POREČ najava na telefon: 052 408106 pismena zamolba: Stancija Kaligari 1, 52440 Poreč putem linka: https://www.dobarposaouvalamaru.com/
Ostale informacije:

opis poslova: Pomaže kuharu i pripremi svih vrsta namirnica i proizvoda, pomaže u kuhanju svih jela, aranžira obroke i vrši izdavanje. Priprema predjela i deserte prema normativima. Sprema i čisti pultove, pomaže u preuzimanju namirnicama od dobavljača iz skladišta. Odgovoran za provedbu higijene. / Supports cooks in the preparation of all kinds of food and products, arranges meals issues them. Prepares appetizers and desserts according to norms. Clean counters, helps in taking food from suppliers from the warehouse. Responsible for the implementation of hygiene Uvjeti: KV kuhar Poželjno poznavanje jednog svjetskog jezika (engleski i njemački/talijanski) Dodatna znanja i vještine: Spretnost i pouzdanost u radu Mjesto rada: Poreč, Rabac, Dubrovnik Kontakt kandidata s poslodavcem: osobni dolazak na adresu:Rade Končara 1a, 52440 Poreč telefonski na broj: 052/408-106 / 052/408-145 pisana zamolba na adresu: Stancija Kaligari 1, 52440 Poreč kontakt na e – mail: https://www.dobarposaouvalamaru.com/ Susret s kandidatima: 13.1.2020 Daruvar - Mala galerija, Trg dr. Franje Tuđmana 7, 9.00 sati Bjelovar - HZZ, A.K.Miošića 5, 13.00 sati 14.1.2020 Nova Gradiška - HZZ, M.A.Reljkovića 5/A, 9.00 sati Slavonski Brod - HZZ, Vukovarska 11, 13.00 sati 15.1.2020 Vinkovci - HZZ, Jurja Dalmatinca 7, 9.00 sati Vukovar - HZZ, V. Nazora 12, 13.00 sati 16.1.2020 Đakovo - Gradska knjižnica i čitaonica Đakovo, Kralja Tomislava 13, 9.00 sati Našice - HZZ, I. Mažuranića 2, 13.00 sati 17.1.2020 Osijek - Dani poslova u turizmu, Dvorana gradski vrt, Kneza Trpimira 23 15.1.2020 Metković - prostorije Zavoda za zapošljavanje, ul. Splitska 3/2, 10.00 sati Ploče, prostorije Zavoda za zapošljavanje, ul. Neretvanskih gusara 2, 13.00 sati 24.1.2020 Rijeka - HZZ, Bulevar oslobođenja 14, 10 sati

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104896369
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.