Električar/električarka-elektroničar/elektroničarka

1 dan
RIJEKA SPORT društvo s ograničenom odgovornošću za upravljanje, održavanje i izgradnju sportskih i drugih objekata
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
26.04.2018.
Mjesto rada:RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:3 godine
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:RIJEKA SPORT društvo s ograničenom odgovornošću za upravljanje, održavanje i izgradnju sportskih i drugih objekata
Kontakt:e-mailom: rijekasport@rijekasport.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: održavanje električnih i elektroničkih sklopova bazena Kantrida Na temelju „Pravilnika o radu“ i „Pravilnika o postupku zapošljavanja na neodređeno vrijeme“ Rijeka sport d.o.o., Trg Viktora Bubnja 1, 51000 Rijeka, raspisuje Natječaj za zapošljavanje na neodređeno vrijeme na radnom mjestu „ELEKTRIČAR – ELEKTRONIČAR“ na objektu Bazeni Kantrida“ Potrebna naobrazba, vještine i radno iskustvo: - VI/1 ili IV st.str. spreme elektrotehničkog smjera - 3 godine radnog iskustva, - položen vozački ispit "B" kategorije, - poznavanje rada na računalu Prijave na natječaj podnose se do 26. travnja 2018. godine u 16.00 sati, i do toga roka moraju biti zaprimljene na adresi za podnošenje prijava, neovisno o načinu dostave. Prijave se podnose pismeno na adresu: Rijeka sport d.o.o., Trg Viktora Bubnja 1, 51 000 Rijeka s naznakom „Natječaj za električara – elektroničara BK“. Uz prijavu na natječaj, kandidati su dužni dostavit sljedeće: životopis dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome), dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku osobne iskaznice ili domovnice), preslika vozačke dozvole dokaz o ukupnom radnom iskustvu (ispis elektroničkog zapisa podataka ili potvrda HZMO Ovaj natječaj objavljen je dana 16. travnja 2018. godine na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i internetskoj stranici Društva www.rijekasport.hr Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku. Društvo zadržava pravo ne izvršiti izbor po raspisanom natječaju i natječaj poništiti.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91829379

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare