Web programer/programerka  HZZ OGLAS

MONO za projektiranje informacijskih sustava d.o.o.
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
15.11.2020.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
5
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@mono.hr
putem linka: https://smrtr.io/42yx-
Ostale informacije:
Opis poslova: rad na web rješenjima u ASP.NET frameworku uz korištenje programskog jezika C# te s relacijskim bazama podataka poput PostgreSQL-a,
razvoj kompleksnih cloud rješenja za više industrija,
uključenost u sve aspekte izrade arhitekture, dizajna, razvoja, testiranja i deploymenta naših rješenja.
Uvjeti prijave: minimalno 1 godina iskustva u razvoju web aplikacija
dobro poznavanje rada sa SQL bazama podataka
dobro poznavanje principa agilnog pristupa razvoju softvera
(poželjno) iskustvo u C# i ASP.Net frameworku ili u drugim objektno orijentiranim jezicima
(poželjno) poznavanje JavaScripta i nekih od njegovih modernijih klijentskih frameworka
možete nam pokazati strukturu i kod nekih od svojih rješenja (npr. linkovi na GitHub)
odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima s naglaskom na dobro znanje engleskog jezika
posvećenost detaljima na projektima i pozitivan pristup poslu
timski duh, ali i samostalnost u radu kada je potrebno
želja za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologija.
Poslodavac nudi: izazovne projekte i velike klijente
rad u cutting-edge tehnologijama
mogućnost napredovanja
osobni i profesionalni razvoj
edukacije i usavršavanja
rad s iznadprosječnim pojedincima
interne radionice jačanja znanja i samopouzdanja
mentorstvo od prvoga dana
konkurentne plaće
mogućnost subvencioniranja stanovanja
božićnice, jubilarne i druge prigodne nagrade
bonuse za radne rezultate
pokrivanje troškova korištenja mobitela u tarifi
fleksibilno radno vrijeme
mogućnost djelomičnog rada remote
dobru energiju, opuštenu i poticajnu radnu atmosferu
minimum hijerarhije i agilni pristup
dinamično radno okruženje
angažman u stručnoj zajednici
team buildinge...

​*Mogućnost remote rada. Obavezan je rad prvih 6 mjeseci u našem uredu u Osijeku (on-site). Po isteku navedenoga roka postoji mogućnost udaljenog (remote) rada u potpunosti.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109587173
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje