Administrator (m/ž)

4 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Pozivamo te da se pridružiš timu našeg Klijenta, tvrtke članice internacionalnog koncerna koji se bavi proizvodnjom i prodajom građevinskog materijala, na poziciji:

(mjesto rada: Zagreb)

Odgovornosti:
• Zaprimanje i evidentiranje poslovne dokumentacije (računi, ugovori i sl.)
• Javljanje na info telefon te odgovaranje na upite zaprimljene telefonom i mailom
• Printanje i arhiviranje bankovnih izvoda
• Vođenje blagajničkog dnevnika (ispis uplatnica/isplatnica)
• Vođenje baze, izrada, obračun i kompletiranje, slanje na knjiženje te arhiviranje putnih naloga
• Izrada IRA i unos URA
• Knjiženje, kompletiranje te davanje na kontrolu i arhiviranje odobrenja kupaca
• Skeniranje sve potrebne dokumentacije za knjiženje kolegama u SSC
• Kontrola stanja salda i briga o nadoplati ENC-a
• Printanje, evidentiranje te slanje računa i storna računa za predujam
• Nabava uredskog materijala te vođenje evidencije zaliha uredskog i promo materijala
• Komunikacija i organizacija servisa za potrebe ureda te smještaja
• Praćenje javne nabave
• Administriranje Pipedrive sustava za potrebe prodaje
• Suradnja i podrška odjelu prodaje i marketinga
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 8-16 sati
• božićnicu i regres
• plaćeni javni prijevoz i prehranu
• mogućnost napretka i razvoja karijere
• rad u poticajnom radnom okruženju
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS, VŠS ili VSS
• poželjno je prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet
• poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
• izražene komunikacijske i organizacijske vještine
• strukturirano pristupanje zadacima
• spremnost na timski rad

Ako ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. U slučaju poteškoća s prijavom, možete poslati upit na [email protected] ili se javiti na broj 091 227 4801. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb