Kućni majstor u hotelu i apartmanima (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Poreč, Gajac ili Duga Uvala
Rok prijave:
30.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, tvrtku Hostin d.o.o., članicu INA Grupe, tražimo profesionalne i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(mjesto rada: Poreč, Gajac ili Duga Uvala)

Odgovornosti:

• priprema objekta za otvaranje i prijem gostiju (pregled uređaja, ispravnosti sanitarnih čvorova, rasvjetnih tijela, namještaja, kuhinjske aparature te uređaja za grijanje i hlađenje)
• otklanjanje manjih kvarova tehničkog održavanja, uz preventivna tehnička održavanja opreme
• održavanje eksterijera i interijera objekata (košenje trave, obrezivanje živice, manji popravci na vratima i prozorima, namještaju…)
• pregled i upravljanje sustavom grijanja i hlađenja
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• osiguran smještaj na lokaciji
• dva obroka u hotelu ili mogućnost korištenja kuhinje u apartmanu
• plaćena naknada za prehranu
• dodatak na plaću za radnu učinkovitost
• plaćena naknada prijevoza prema mjestu stanovanja do 260 eura neto (ako radnik ne koristi opciju smještaja)
• mogućnost korištenja perilice rublja
• rad tijekom ljetne sezone (travanj-studeni 2024.g.) uz mogućnost nastavka suradnje u idućim sezonama
• omogućen sistematski pregled i specijalistički pregledi prema indikaciji
• uvećanja satnice za rad vikendom i blagdanima te prava definirana kolektivnim ugovorom
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme, sezonski posao

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• poželjno je obrazovanje tehničkog usmjerenja, ali nije uvjet
• iskustvo u sličnim poslovima
• potrebno je iskustvo u radu s različitim alatima i uređajima
• sposobnost samostalnog detektiranja kvarova
• na lokaciji Poreč, rukovanje bazenskim sustavom uz nužnu edukaciju za primjenu kemikalija

U Poreču se nalazi hotel manjeg kapaciteta (39 soba, 72 ležaja). Na lokaciji Gajac i Duga Uvala nalaze se apartmanska naselja sa 36 i 72 apartmana. Otvaranje ovih smještaja planirano je početkom travnja (Poreč) i svibnja (Gajac i Duga Uvala).

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb