Kuhar u hotelskom restoranu (m/ž)

9 dana do isteka
Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
08.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, tvrtku Hostin d.o.o., članicu INA Grupe, tražimo profesionalne i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(mjesto rada: Poreč)

Odgovornosti:
• organizaciju i nadzor pripreme hrane sukladno receptima i standardima za potrebe hotelskih gostiju
• pridržavanje procedura za pripremanje hrane
• osiguravanje dovoljne količine potrebnih zaliha i proizvoda na radnom mjestu
• provjeravanje roka trajanja sirovih i gotovih prehrambenih proizvoda
• održavanje sve evidencije i količine predviđenih zaliha
• održavanje i organizaciju održavanja čistoće i higijene u okviru svog radnog prostora
• brigu o pažljivom korištenju te ispravnosti i funkcionalnosti opreme
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• osiguran smještaj na lokaciji rada
• osigurana dva obroka u hotelu
• uvećanja satnice za rad vikendom i blagdanima te prava definirana Kolektivnim ugovorom
• dodatak na plaću za radnu učinkovitost i druge stimulacije
• plaćena naknada prijevoza prema mjestu stanovanja do 260 eura neto (ako radnik ne koristi opciju smještaja)
• mogućnost korištenja perilice rublja
• omogućen sistematski pregled i specijalistički pregledi prema indikaciji
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• potrebno je prethodno radno iskustvo u pripremanju obroka europske kuhinje
• spremnost na rad u smjenama (priprema doručka ili večere)
• odgovornosti u izvršavanju zadataka
• razvijen osjećaj za rad u timu

U Poreču se nalazi hotel manjeg kapaciteta (39 soba, 72 ležaja). Otvaranje ovog smještaja planirano je tijekom travnja i trajao bi do početka studenog.

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svoje prijave putem linka za prijavu do popunjavanja pozicije. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb