Tehnički crtač (m/ž)

5 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb, Kutina, Slavonski Brod
Rok prijave:
04.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, tvrtku koja se bavi inženjerskim uslugama u zgradarstvu, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Zagreb, Kutina, Slavonski Brod)

Od čega će se sastojati tvoj posao?
• modeliranje MEP instalacija u zgradarstvu
• rad u Autodesk Revit programskom paketu
• izrada predložaka i alata za ubrzanje postojećih procesa
• suradnja s ostalim sudionicima u projektiranju
Posebne pogodnosti:
Zašto je ovo prava prilika za tebe?
Imat ćeš priliku raditi s vrhunskim stručnjacima u području projektiranja izazovnih građevinskih projekata s naglaskom na europsko tržište.

Koristit ćeš najnovija tehnička rješenja, dobiti priliku za kontinuiranom edukacijom i stručnim usavršavanjem kako bi se mogao stalno prilagođavati novim trendovima u struci. Osim toga, ova pozicija omogućava ti:

ugovor na neodređeno vrijeme direktno s našim Klijentom
• radno vrijeme od ponedjeljka do petka (8:00 – 16:00 h)
• mogućnost korištenja preraspoređenog radnog vremena na način da je svaki drugi petak
slobodan
• plaćeni prijevoz i drugi benefite (naknada za prehranu, božićnica, regres, Multisport kartica)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti koji su nam važni:
• SSS elektrotehničkog, građevinskog ili strojarskog usmjerenja
• poželjno je prethodno iskustvo na sličnim poslovima, ali ono nije uvjet
• dobro poznavanje engleskog jezika je važno
• poznavanje njemačkog jezika dodatna je prednost

Ako se prepoznaješ u ovom opisu, slobodno se prijavi na natječaj putem niže navedenog linka za prijavu. Zatrebaju li ti dodatne informacije, slobodno nam se obrati upitom na: [email protected] ili na broj: 091/619 3824

Kandidati koji uđu uži izbor, bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb