Medicinski predstavnik (m/f)

2 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
29.04.2024.
Plaća:
od 1 400 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
NATTONI INTERNATIONAL traži za klijenta:

MEDICINSKI PREDSTAVNIK, m/f, 1 izvršitelj
Mjesto rada: Zagreb, Hrvatska

Klijent je moderna i renomirana strana tvrtka iz područja medicinskih pomagala koja uspješno posluje u Hrvatskoj duže godina. Na poziciji Medicinskog predstavnika za Zagreb zapošljava kandidata medicinske struke (medicinske sestre/tehničari VŠS/SSS, farmaceutski tehničari, veterinarski tehničari, laboratorijsko- zdravstveni tehničari, prvostupnici lab. medicine i sl., juniori i mid suradnici VSS medicinskog, farmaceutskog, veterinarskog i sl. usmjerenja).
Očekujemo kandidata koji se dugoročno vidi u medicinskoj domeni te koji može raditi u segmentu zbrinjavanja rana, kandidata koji želi učiti i napredovati te je otvoren, komunikativan, energičan i prodajno- orijentiran.
Tvrtka novog zaposlenika uvodi u posao kroz stručno vođenu edukaciju i treninge te mu nudi stalan posao u ugodnom i dinamičnom okruženju s mjesečnom neto plaćom od 1400 Eura plus bonusi uz službeni automobil, mobitel i računalo te druge motivacijsko-financijske benefite (prijevoz, t.obrok, Božićnica, Uskrsnica, dopunsko osiguranje, sistematski i sl.)

Opis posla:
• Svakodnevni rad na terenu /redoviti obilazak kupaca
• izgradnja i održavanje kvalitetnih i dugoročnih odnosa s postojećim kupcima te unapređenje suradnje
• stjecanje novih kupaca i razvijanje prodajne mreže
• informiranje, educiranje i savjetovanje kupaca te prezentacija i prodaja
• rješavanje korisničkih upita i problema
• savjesno obavljanje posla s ciljem povećanja zadovoljstva kupaca
• sudjelovanje u predlaganju poboljšanja prodajnih ciljeva te iznošenju osobnih ideja
• pružanje nadređenom povratne informacije o situaciji na tržištu, konkurenciji i interesima korisnika
• postizanje ili nadmašivanje prodajnih ciljeva unutar dogovorenih proračuna i vremenskih okvira
• administracija i priprema izvješća.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

• SSS, VŠS/prvostupnik, VSS medicinskog/veterinarskog/farmaceutskog usmjerenja
• iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji minimalno 2 godine
• aktivno medicinsko znanje kao baza za učenje o proizvodima za zbrinjavanje rana
• osoba otvorena raditi u ovom segmentu medicinskih pomagala
• samostalna i odgovorna osoba, operativna, za rad s ljudima i timska
• osoba koja zna komunicirati, prezentirati, pregovarati, dostupna, fleksibilna, otvorena, srdačna i ljubazna; usmjerena na postizanje prodajnih ciljeva, proaktivna
• B-kategorija i aktivan vozač
• Engleski jezik za potrebe komunikacije i edukacije unutar kompanije
• probni rok: 6 mjeseci

*Molimo za razumijevanje kandidata da ukoliko nisu medicinske struke da prepoznaju da ovaj izazov nije za njih osim u slučaju da već imaju kvalitetna tražena iskustva u segmentu medicinskih pomagala min. 2 godine.

Način prijave:
Molimo poslati CV na engleskom jeziku s fotografijom unutar živopisa na email: [email protected] s naznakom Medicinski predstavnik Zagreb.

Molba nije potrebna.

* Proces selekcije za navedenu poziciju ide samo i isključivo putem HR partnera Nattoni International te molimo kandidate da pitanja i moguće dvojbe nam upute na gore navedeni email. Internetska stranica Nattoni je u izradi te smo dostupni samo emailom.

Strani jezik:
Engleski – obvezno
Vozačka dozvola:
B -kat. / uvjet za posao
Poznavanje rada na računalu:
Aktivan korisnik MS Office
Potrebno radno iskustvo:
Min. 2 godina rada kao Medicinski predstavnik
engleski
B
dvije godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Ulica kralja Zvonimira 2, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.