Dostavljač robe (m/ž)

10 dana do isteka
Mjesto rada:
Dubrovnik ili Makarska
Rok prijave:
09.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, kompaniju iz prehrambenog sektora, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Dostavljač robe
(s mjestom rada: Dubrovnik ili Makarska)

Odgovornosti:

• dostava robe kupcima prema definiranom planu
• kontrola robe i dokumentacije prilikom preuzimanja i dostave robe
• komunikacija s kupcima (tvrtkama) prilikom dostave
• odgovornost za preuzetu robu i dostavu
• briga o održavanju, urednosti i ispravnosti dostavnih vozila te odgovornost za njihovo ispravno korištenje

Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• prethodno radno iskustvo na istoj poziciji nije uvjet
• vozačka dozvola B kategorije je uvjet
• odgovoran pristup radnim zadacima
• pouzdanost, predanost i točnost u poslu

Nudimo:
• ugovor o radu na određeno vrijeme koji se sklapa direktno sa Klijentom za potrebe sezonskog rada do kraja rujna
• početak rada: po dogovoru
• osiguran smještaj
• radno vrijeme od ponedjeljka do subote
• dodaci na plaću poput nagrade za radne rezultate i odrađenu sezonu.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na kontakt broj: +385 91 227 4861. Broj je dostupan i na Whatsapp.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Vozačka dozvola:
B

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb