Prodavač u trgovini građevinskog materijala (m/ž)

4 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.05.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg Klijenta, tvrtku koja se bavi proizvodima za hidroizolaciju, termoizolaciju, fasade, pokrove i drugi građevinski materijal, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Zagreb)

Odgovornosti:
• prodaja robe iz asortimana tvrtke
• savjetovanje kupaca prilikom kupovine
• zaprimanje robe
• rad na blagajni
• vođenje brige o rokovima trajanja
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugovor o radu na neodređeno vrijeme, direktno za našeg klijenta
• rad u jutarnjoj smjeni i svaku drugu subotu, nedjelja slobodna
• naknadu za prijevoz i božićnicu
• mogućnost dobivanja bonusa
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• obvezno prethodno radno iskustvo u prodaji građevinskog materijala
• osnovno poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
• prodajna orijentiranost

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu [email protected] ili na kontakt broj +385 91 527 6872.

Radujemo se tvojoj prijavi!

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb