Specijalist za testiranje aplikacija (QA) (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.04.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U timu otvaramo poziciju Specijalist za testiranje aplikacija koja uključuje:

- Testiranje novih modula i opcija na našim desktop, web i mobilnim aplikacijama
- Kreiranje, izvršavanje i nadzor automatskih testova
- Izradu scenarija za automatska testiranja
- Manualna testiranja aplikacija
- Praćenje analitike rada sustava i kreiranje BUG/Patch ticketa za dorade i ispravke

Što nudimo:

- FlexTime - posao je baziran na 40 sati tjedno te sami odabirete dane i radno vrijeme kada radite
- FlexOffice - sami odabirete način od kuda želite raditi: Remote, Ured ili Hybrid
- Konkurentna plaća - ovisno o senioritetu, kojeg definiramo nakon selekcijskog procesa
- Godišnji budžet za edukacije
- Plan razvoja koji je usklađen s osobnim ciljevima
- Vrhunsku opremu za ugodan rad od kuće
- 2 dana bolovanje bez doznaka
- Dodatni slobodni dani (do 30)
- Slobodni dan za roditelje prvašića
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- 1 ili više godina iskustva na testiranju software-a
- Iskustvo u samostalnom podešavanju printera, task schedulera, dodatne opreme (barcode scanneri, printeri, čitači kartica,...).
- Osnovno znanje SQL-a

Očekujemo sljedeće:
- Fokusiranost na kvalitetu rezultata
- Proaktivnost

Zašto biti Software tester u Tomsoft-u?
- Zadaci na kojima radite dodjeljuju se isključivo kroz ticketing sustav
- Za rad koristimo moderne alate (Slack, Zoom, Jira, Vimeo) koji vam olakšavaju rad na zadacima
- Imamo interni Knowledge base
- Naš cilj je software kao proizvod, ne custom projekt, zato imamo jednu verziju aplikacije za sve korisnike

Zašto Tomsoft?

Tomsoft je firma koja se bavi razvojem ERP aplikacija, a glavni cilj je omogućiti korisnicima jednostavo praćenje i optimizaciju poslovnih procesa.
Cijenimo trud i zalaganje svake osobe i nagrađujemo rezultate.
Ne gledamo koju diplomu imate.
Ne uvjetujemo da li ste junior, mid ili senior.
Jedino što gledamo je da je rezultat koji ostaje iza nas vrhunski u svim pogledima!

Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno