Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

MONO za projektiranje informacijskih sustava d.o.o.
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
15.11.2020.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao@mono.hr
putem linka: https://smrtr.io/3TKzc
Ostale informacije:
Opis posla: Za ovu poziciju tražimo osobu s izvrsnim vještinama razvoja korisničkog sučelja u modernim web aplikacijama, s naprednim znanjem CSS-a (PostCSS, Sass) i semantičkog HTML-a, a koja se snalazi i u JavaScript tehnologijama (React, Angular). Navedena će osoba kao dio većega tima surađivati s kolegama iz dizajn odjela & software developerima te će biti spona između ta dva svijeta.
Uvjeti prijave: minimalno 1 godinu iskustva u struci
portfolio s dosadašnjim radovima
odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima s naglaskom na dobro poznavanje engleskog jezika
posvećenost detaljima na projektima i pozitivan pristup poslu
timski duh, ali i samostalnost u radu kada je potrebno
želju za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologija
dobro poznavanje semantičkog HTML-a (ARIA role, pristupačnost web stranica)
napredno poznavanje CSS-a (PostCSS, Sass te iskustvo s post i pre procesorima za CSS)
poznavanje BEM sintakse i funkcionalnog CSS-a
dobar pregled tehničkih izazova — verzije preglednika i njihovi izazovi, poznavanje mobilnih platformi te prilagodba responzivnim platformama i uređajima
shvaćanje i promišljanje korisničkog iskustva u aplikacijama
snalaženje u komponentnom načinu rada (React, Angular, i sl. tehnologije)
snalaženje u modernim dizajn alatima (Figma, Sketch, Adobe XD, InVision Studio i sl.)
korištenje Gita.

Bonus bodovi: iskustvo korištenja JS librarya za animaciju i motion
razumijevanje implementacije fluidne tipografije
poznavanje i korištenje JavaScript build alata i package managera
iskustvo korištenja naprednih alata za styling (CSS Modules, CSS-in-JS, Styled components, Emotion).

​Poslodavac nudi: izazovne projekte i velike klijente
rad u cutting-edge tehnologijama
mogućnost napredovanja
osobni i profesionalni razvoj
edukacije i usavršavanja
rad s iznadprosječnim pojedincima
interne radionice jačanja znanja i samopouzdanja
mentorstvo od prvoga dana
konkurentne plaće
subvencioniranje stanovanja
božićnice, jubilarne i druge prigodne nagrade
bonuse za radne rezultate
pokrivanje troškova korištenja mobitela u tarifi
fleksibilno radno vrijeme
mogućnost djelomičnog rada remote
dobru energiju, opuštenu i poticajnu radnu atmosferu
minimum hijerarhije i agilni pristup
dinamično radno okruženje
angažman u stručnoj zajednici
team buildinge...

​*Mogućnost remote rada. Obavezan je rad prvih 6 mjeseci u našem uredu u Osijeku (on-site). Po isteku navedenoga roka postoji mogućnost udaljenog (remote) rada u potpunosti.
Web stranica: mono.hr / mono software.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
109667158
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje