Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.02.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Web developer (m/ž)

- dana
Poslodavac:
M Hasler j.d.o.o. M Hasler j.d.o.o.
Kategorija:
Informatika i telekomunikacije
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
18.02.2018.

Opis radnog mjesta: Tvrtka MHasler je u potrazi za iskusnim JavaScript developerom koji bi se pridužio razvojnom timu u Rijeci.

Bavimo se prvenstveno razvojem web aplikacija s naglaskom na E-commerce i surađujemo isključivo sa stranim klijentima. Naši uredi nalaze se u poslovnom centru Zagrad u središtu Rijeke.
Tim smo mladih i ambicioznih ljudi željnih usvajanja novih znanja i vještina pa samim time isto očekujemo i od kandidata. Trudimo se pratiti najnovije trendove te koristiti najmodernije tehnologije.

Od naših zaposlenika očekujemo odgovornost, kreativnost, spremnost na timski rad, inovativnost, motiviranost te poznavanje engleskog jezika. Prednost je poznavanje njemačkog jezika radi suradnje sa stranim klijentima, no nije obavezno.
Trenutno u radni odnos primamo JavaScript developera (m/ž) s radnim iskustvom od minimalno 1 godine u području razvoja web aplikacija. Dodatna prednost je poznavanje slijedećih tehnologija:

- NodeJS
- Angular
- MongoDB

Našim kandidatima nudimo:

- rad na interesantnim projektima
- opuštena radna atmosfera
- fleksibilno radno vrijeme
- remote rad jedan dan u tjednu
- kava, čaj, svježe voće, slatkiši i dobra ekipa

Za više informacija zainteresirani nam se mogu javiti putem e-maila office@mhasler.eu. Molimo da prijave za posao pošaljete na engleskom jeziku. Ukoliko na GitHub-u (ili u nekom drugom obliku) imate projekt na koji ste posebno ponosni, slobodno nam priložite link u prijavi :)

M Hasler

IT-Kompass

JuicEcommerce
Vrsta posla:rad na određeno vrijeme
Županija:Primorsko-goranska županija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- NodeJS
- Angular
- MongoDB
Strani jezik:engleski, njemački
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare